Nejužitečnější hráčka družstva: TJ Sokol Kyšice             Čížková Zuzana TJ Šroubárna Žatec       Hubená Jiřina TJ...

Draken Brno - TJ Sokol Kyšice

Odpolední utkání zahájio utkání družstev Brna a Kyšic. Zvítězily Kyšice 14:22.
18.06.2016 14:13

TJ Miroslav - TJ Sokol Tymákov

Jako poslední utkání dopoledne nastoupil domácí tým TJ Miroslav a TJ Sokol Tymákov. Celé utkání mělo perfektní diváckou kulisu a fanoušci byli slyšet hodně daleko. Celé utkání bylo velmi vyrovnané a branky padaly na obou stranách stejně. Na kcnci druhého poločasu vše zvládly lépe domáci děvčata a...
18.06.2016 14:03

TJ Šroubárna Žatec - Draken Brno

Jako další nastoupila na hřiště družstva ze severních Čech a Jižní Moravy. Na týmu Žatce byla vidět jasná herní převaha. Utkání skonilo vítězstvím Žatce 17:6.
18.06.2016 14:01

TJ Sokol Kyšice - SK Studénka

Druhý den turnaje zahájilo utkání TJ Sokol Kyšice a SK Studénka. Po prvním vyrovnaném poločase se Studénka nemohla dostat do větších akcí a utkání skončilo výhrou Kyšic 19:11.
17.06.2016 17:50

Draken Brno - TJ Sokol Tymákov

Poslední utkání dnešního dne zvítězil tým Tymákova v poměru 7:16
17.06.2016 17:04

SK Studénka - TJ Miroslav

Odpoledne nastoupila domácí děvčata k dalšímu utkání. Chtěla si napravit den a na dopolední porážku zapomenout. Jejich předsevzetí se jim vyplnilo a porizily Studénku 12:15
17.06.2016 15:11

TJ Sokol Kyšice - TJ Šroubárna Žatec

Utkání dvou papírově nejsilnějších týmů bylo plné pěkných házenkářských akcí. Jak v útočném tak i v obranném pásmu. Utkání nakonec po velmi vyrovnaném boji zvítězila děvčata z Kyšic 14:12
17.06.2016 11:13

SK Studénka - Draken Brno

Ze severní Moravy k nám přijel tým Studénky a utkal se s Drakenem Brno. První poločas jasně vedlo družstvo ze Studénky 8:3. V druhém poločase nastoupilo "nové" Brno. Hráčky byly aktivnější a ta tam byla pasivita z prvního poločasu. Nakonec utkání skončilo vítězstvím Studénky 13:12.
17.06.2016 10:29

TJ Sokol Tymákov - TJ Šroubárna Žatec

K druhému utkání nastoupilo družstvo Tymákova a zástupce severních Čech Žatec. Po prvním poločase o Žatec vedl 3:11. Po jasné převaze týmu Žatce, zaslouženě vyhráli 18:6

Při vkládání příspěvků do diskuze, prosíme všechny o vložení jména.

Diskusní téma: POHÁR ČR - starší žačky 17.-19.6.2016