TJ Miroslav, z.s. - Oddíl národní házené

Náš tým

Petříková Daniela (Danča)

Kapitánka

Post: útok

 

V 6té třídě začala hrát házenou na postu obránkyně, v současné době se osvědčila jako útočnice. Ráda poslouchá rádio Evropu 2, miluje špagety a pizzu. Studuje vysokou školu. Nejčastěji ji najdete se svými přáteli ve víru zábavy a s vodkou s juicem v ruce.

Opálková Eva (Vogo)

Post: obrana

 

Vogo je služebně nejstarší hráčka. Na pár let si dala pauzu a procestovala trošku svět. Nerada je sama, a proto ji vždy najdete někde mezi lidmi. Miluje buchty různých chutí a k tomu si ráda dá kávičku. Dobré vínko vždy ocení.

Vančurová Ivona (Ufa)

Post: útok

 

S házenou začala ve 4.třídě. Má ráda špagety a na pití cokoliv, třeba  Gin a tonic :) Její pejsek Charlie je pro ni nepostradatelný. K oblíbeným filmům patří například Pearl Harbor.

Opálková Jana (Opecka)

Post: obrana

 

Janča hraje házenou již od svých 7 let. Momentálně studuje na vysoké škole v Brně. Má ráda sport, mimo házenou se aktivně věnuje i lyžování a během zimní sezony funguje jako instruktorka lyžování v Jánských lázních. Oblíbené pití je zaručeně Captain Morgan s colou.

Vančurová Aneta (Babeta)

Post: obrana

 

Babeta začala hrát házenou v 9ti letech. Momentálně studuje na kadeřnici, poslouchá rock a jejím oblíbeným filmem je "Breakout". Společně se sestrou Ufou se starají o maxi jezevčíka Charlieho.  Jack s colou je Anetiným oblíbeným drinkem.

Hrubá Naďa (Nanynka)

Post: útok

 

Ve 13ti letech začala střílet na branku a rozhodla se být útočnicí :) Pracuje jako kadeřnice v Brně. Ráda jí a spí, pije švestky v tekutém stavu a nemá ráda dechovky. Dne 17.12.2010 Nanynka porodila nádherného chlapečka Tiborka :)

Jana Forstová

Post: obrana

Janča studuje v Brně na Charbulce cestovni ruch. Ráda jezdí na dovolené hlavně do tepla  k moři. A jako každá správná teenagerka je ráda ve společnosti svých kamarádek a užívá si :)

Tereza Lorencová

Post: obrana / bek

 

Wienerová Edita

Post: obrana

 

Házenou sem hrála ještě na prvním stupni základní školy, na pár let sem si dala pauzu. Ale v 7.třídě jsem se k mému oblíbenému sportu vrátila.
Studuji na Hotelové škole v Brně, kde jsem přes týden na intru. Mám ráda posezení s přáteli, víkendový relax doma při sledování filmů nebo seriálů.
Moje oblíbené jídlo je sushi a k pití mám nejraději pomerančový fresh juice.

 

Lorencová Monika

Post: útok

Hrbová Petra (Peťanka)

Post: útok

 

Peťa je momentálně na zkušené v Lucembursku, ale věříme, že až se vrátí zpět do Čech, opět si s námi přijde zahrát.

 

© 2018 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode