TJ Miroslav, z.s. - Oddíl národní házené

Gardy a utkání s Jihlavou

03.06.2014 10:22

Minulý víkend byl ve znamení tradičního turnaje Starých Gard a utkání Miroslavi s Jihlavou. Sobotnímu odpolednímu turnaji přálo počasí a tak i účast byla veliká. Jednotlivé týmy se setkaly po dlouhém roce a také již neaktivní hráči, odehráli pěkné utkání. Podívaná na mužskou národní házenou se v Miroslavi poštěstí opravdu jen jednou za rok a rozhodně to stojí za to. Na první příčce se umístil tým MS Slávie Brno, druhé místo získal domácí tým Miroslavi, třetí příčku obsadil tým z Olbramovic a čtvrtou Vémyslice. (FOTKY)

V neděli bylo na hřišti živo již od rána. Tým starších žaček se měl postavit proti týmu Jihlavy v rozhodujícím utkání, kdo postoupí na Pohár ČR. Celé utkání nabídlo divákům atraktivní podívanou tohoto sportu. Oba týmy byly velmi vyrovnané a nesly se v duchu  fair-play. Nicméně miroslavská děvčata nenechala nic náhodě a po nervy drásajících dvou poločasech zvítězila 24:20. Po závěrečném hvizdu se na hřišti strhla obrovská radost z postupu na Pohár ČR. Děvčatům přejeme v následujícím celorepublikovém turnaji hodně sil a pěkné umístění.

Po žačkách nastoupily ženy, které v prvním poločase statečně držely krok s týmem žen z Jihlavy. Bohužel v závěru utkání neměly štěstí na vstřelené branky a prohrály 9:16.

Další velký úspěch dokázala děvčata v družstvu mladších žákyň. Ta jednoznačně převálcovala všechny týmy na Jižní Moravě a z prvního místa postupují na Mistrovství ČR. Věříme, že nám do Miroslavi dovezou i medaile :)

© 2018 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode