TJ Miroslav, z.s. - Oddíl národní házené

Nová sezóna v plném proudu

22.09.2020 10:49

Září je již v plném proudu a s ním i nová sezóna národní házené.

Po 3 letech se na hřiště vrátil  i tým žen. Ke svému prvnímu utkání nastoupily v neděli 13.9.2020 proti MS Brno. V prvních minutách se snažily sehrát a dostat do rytmu. Toho soupeřky využily a po 20 minutách vedly o čtyři branky. Nicméně ženy to nevzdaly, zabojovaly a do konce prvního poločasu srovnaly na stav na 5:5. Začátkem druhého poločasu utekly brňačkám o 3 branky a svůj náskok si udržely až do konce utkání, které skončilo vítězstvím Miroslavi 16:12. Branky: Vačurová - 5, Dostálová B. - 4, Bystrianská D. - 2, Bystrianská N. - 2, Příhodová - 2, Černá - 1.

O týden později se na domácí půdě odehrálo derby mezi Miroslaví a Olbramovicemi. K utkání nastoupilo družstvo mladších a starších žákyň a ženy.

Ženy    15 : 11  ( 10 : 7 ). Branky: Dostálová - 5, Konečná - 4, Bystrianská N. - 3, Vančurová - 1, Bystrianksá - 1, Příhodová - 1

Mladší žákyně 12 : 9  ( 7 : 3 ). Branky: Dvořáková  - 5, Vlčková T. - 4, Křečková - 3

Starší žákyně  – TJ Olbramovice "A" 7 : 8  ( 3 : 5 ). Branky: Rohlíková V.- 5, Vlčková - 2

-  TJ Obramovice  "B"  9 : 13  ( 6 : 8 ). Branky: Rohlíková V.- 4, Vlčková T. - 2, Otřísalová B. - 1, Vlčková N. - 1, Dvořáková -1