TJ Miroslav, z.s. - Oddíl národní házené

Víkend plný házené

20.05.2012 14:05

V pátek v podvečerních hodinách začalo utkání žen proti družstvu Olbramovic. Prnví poločas byl velmi vyrovnaný, ovšem v druhém poločase se miroslavským ženám přestala dařit střelba a Olbramovice vedly utkání až do konce zápasu. Družstvo žen prohrálo 6:14. 

Sobota byla ve znamení turnaje GARDY 2012 a jak se již stalo tradicí tak se zúčastnili muži z Olbramovic, Vémyslic a Miroslavi. Ženy zastupovaly pouze Gardy z Miroslavi a miroslavské ženy. Celý turnaj probíhal v přátelské atmosféře a s radostí ze setkání starých známých. Turnaj zahájilo utkání mladších žaček, kterých je tolik, že mohly hrát proti sobě. Všechna utkání byla vyrovnaná a vítězové byli vlastně všichni. Každý tým dostal malou odměnu v tekutém stavu a my se budeme těšit na další ročník turnaje. 

V neděli v 9:00 nastoupily starší žačky na hřiště, aby odehrály utkání s družstvem Jihlavy. Bohužel družstvo bylo oslabené absencí brankářky, která kvůli zranění ruky nemohla nastoupit.  Jihlava zvítězila 8:28. Naštěstí se ženám, které nastoupily hned po nich dařilo lépe a zvítězily 14:11. Z důvodu nedostatku útočnic, se na hřiště vrátila po delší pauze Lucka Hajznerová a my ji moc děkujeme za pomoc v nouzi.  Během hry Verča Iranová bohužel špatně došlápla a její koleno to nevydrželo. Tím pro ni letošní sezóna  končí. Držíme palce ať se brzy uzdraví.  Branky: Hrbová 7, Iranová 4, Kovaříková 2, Petříková 1.

 

© 2018 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode